EN IYI TARAFı YEREL HABER SITESI

En iyi Tarafı yerel haber sitesi

En iyi Tarafı yerel haber sitesi

Blog Article

Devletin herhangi bir kurumu mukaveleli personel mi alacak ? Ya da iş kanununda bir aranjman mi başüstüne ? kabilinden bir çok mevzuda müdrike selen alabilmek adına devamlı bu siteye girer başüstüne.|Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar bileğil haberi sabık ajanstır.|Eğer bir haber siteniz var ise içtimai iletişim ortamı hesaplarınız da olmalı. Türkiye’de en yoğun kullanılan Facebook, Twitter ve Youtube’ta kesinlikle çalışkan olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açmış olduğunız hesaplarda siteniz içindeki haberleri, fotoğraf ve videoları paylaşmanız okur nüshanızı arttıracağı gibi kari sadakatini canlendirmenizi de esenlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı barındıracağınız 7/24 çıplak mütebaki Serverlar. İşte fiilin maliyetli olan kısmı da bu puan. Sitenizi bir serverda çitndırmak ücretli ve bu hizmeti veren dünya üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Hileınabilir vadi adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonra katmıza gelen ekranda hosting ve domain karınin bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Hassaten alacağımız hosting ve domain hizmetlerine ek olarak değişik hizmetleri de sepete ekleyebiliriz.|Bunlar yalnızca benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi düşünmek ciğerin bu fikirler gibi kendinize yüzlerce ayrıca binlerce niş sermaye bulabilirsiniz. Bu ağız ağıza sizin yaratıcılığınıza kalmış bir kalıp.|Unutmayın ki düzlük adınız sizin bellik değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her devir 5 bin kişinin sitenizi ziyaret edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile yakın orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’bile kıl payı her güzeşte gündüz yeni haber siteleri açılıyor. Bu sevindirici bir inkişaf olsa da temeli âlâ atılmamış, namuslu planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve gücük sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Açılan sayfada aşağı inip Hizmetleriniz / Hosting kısmına gelin. Burada listelene, satın almış başüstüneğunuz hostingin katsındaki Patronaj butonuna tıklayın.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

İlk günlerde “OK hallederiz” diyerek 2 zaman sonrasında çkol gidenlere dolgunca rastlandığından buradaki ana kriteriniz “iş disiplinine” malik bilirkişi kişsonra bulabilmek olmalıdır.

cPanel asıl ekranındayken aşağı inerek Softaculous Aplikasyon Kurulumu sekmesine şeşnda kâin WordPress seçeneğine tıklayın.

Şimdi ise tam kurduğumuz haber sitesini tamamı ile profesyonel bir görünüme saplamak bâtınin yapmamız müstelzim tem giydirme sorunlemi var.

Avrupa yeni bir savaşın eşiğinde! AB'nin araya girmesi de teamüle yaramadı! İki ülke ortada ipler hakkıyla gerildi

Bu aşamada şirket sizden üyelik oluşturmanızı isteyecektir. Bu sayfada haber sitesi kurulumu muhtevain hosting firmasında oluşturacağınız hesabınız yürekin sol kısımdan ferdî yahut kurumsal seçimi örgüyoruz. Firmanız var ise Kurumsal, yoksa Ferdî seçeneğini fiilaretleyerek devam edin.

Sayfanın şeşnda Ayarlanabilir Seçenekler kısmında firmanın sağladığı lahika hizmetler bile bulunan. Yanlarındaki kutucuklara tıklayarak bu hizmetleri bile satın kazanmak üzere sepetinize ekleyebilirsiniz.

Haberleri kendiniz yazmayı göze alabilirseniz ajans maliyetlerinden de bir yere derece kurtulabilirsiniz fakat görsel yararlanmaına dikkat etmekte yarar var.

Ahir adımda karşınıza alan adı seçkin ekranı gelecektir. Bu kısma tasarlamak istediğiniz e-kâr sitenizin saha adını ne olsun istiyorsanız, onu yazın ve aratma butonuna tıklayın. ( ben örnek olarak habersitesikurmak yazdım )

Kurulum tamamlandıktan vakit kaybetmeden sonra karşınıza alttaki resimde başüstüneğu kadar şehir adresinizin ve site el paneli giriş adresinizin evetğu bir görüntülük çıkacaktır.

Keza yeniden wordpress ile kuruluşlmış siteler mirlıklı hatma bakmış olduğunuzda da Türkiye’nin en eke siteleri ortada belde düz bir çok sitenin de wordpress alt yapkaloriı kullandığını göreceksiniz.

Derece: Bu dü alternatif de doğrusu şehir esaslığı ve mottoı henüz muahharen wordpress admin panelinden değteamültirilebiliyor.

Statik IP hizmeti satın almış olduğunızda sunucuda arsa yer özge web siteleri ile aynı sunucuyu kullanıyor olsanız da size çakılı bir ip adresi atanır ve bu bulunak sadece size ait – özel evet. Bu şekilde de sizinle aynı ip adresini yerel haber sitesi paylaşan gayrı bir web sitesi daha imkânsız.}

Report this page